ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

Děti dětem aneb předškoláčci u nás ve škole


Ve čtvrtek 6.2.2020 jsme již tradičně na naší škole přivítali předškoláčky. Tentokrát se neslo setkání v duchu pohádkové postavy Ferdy Mravence. Předškolní děti si vyzkoušely za doprovodu našich deváťaček (převlečených za Berušky) pět vyučovacích předmětů – matematiku, čtení, tělocvik, hudební a pracovní výchovu. Ve třídách pomáhali svým mladším kamarádům plnit všechny úkoly žáci prvního stupně .

Předškoláčci si odnesli malou pozornost, kterou pro ně připravili žáci II. stupně a také výrobek, který si sami zhotovili v pracovní dílně. Všichni společně tak strávili milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo a rozptýlily se tak jejich případné obavy ze školního prostředí.

                                                                                                                                             Renata Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: