ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

Andílci rodičům pro radost


Poslední týden před Vánocemi přijala pozvání do pracovních výchov slečna Thunová, která se ve volném čase zabývá šperkařstvím, zejména výrobou andílků.

Na naší škole spolu s dětmi vyráběla andílky celých šest vyučovacích hodin. A tak děti ze tříd 3.B , 5.A, dívky 6. ročníků, třída 7.A, 7.B a 8.A mohly své rodiče pod vánočním stromečkem potěšit svým vlastnoručně vyrobeným a dárkově zabaleným andílkem. Moc děkuji tímto slečně Thunové za obětavost a čas strávený s námi a věřím, že se na jaře zase uvidíme, tentokrát budeme tvořit překvapení ke Dni maminek :-)

Věřím, že dětmi darovaný andílek- symbol naděje, se rodičům líbil a přinesl do rodin pohodovou vánoční atmosféru.

                                                                                                                                             Mgr. Lenka Pobočková


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: